Confidenţialitate


Shakira și Jennifer Lopez au electrizat scena în pauza Super Bowl | VIDEO


Shakira și Jennifer Lopez au electrizat scena în pauza Super Bowl | VIDEO

Dive ale muzicii latino, Shakira și Jennifer Lopez au împărțit scena în pauza finalei Super Bowl, liga de fotbal american (NFL), eveniment desfășurat duminică noapte, la Miami.

Momentul marchează adeseori un record de audienţă pentru televiziunea americană CBS, iar reclamele difuzate în timpul galei costă până la 4,5 milioane de dolari pentru 30 de secunde de difuzare, amintește Mediafax.

Gala Super Bowl a inclus, de asemenea, un tribut adus legendei baschetului american Kobe Bryant, care a murit la vârsta de 41 de ani, împreună cu una dintre fiicele sale și alte șapte persoane, într-un accident de elicopter produs pe 26 ianuarie.

 


Ultimele stiri
David Popovici, campion european la 200 de metri liber. Devine primul înotător care realizează dubla 100 – 200…

O a doua dronă a fost găsită vineri în județul Tulcea

Incendii în Spania: rămășițele a trei regi ai Aragonului, evacuate dintr-o mănăstire | AUDIO

Accident grav în Mureș: trei oameni, între care un minor, au murit și patru au fost rănite |…

Viorel Pașca scapă de sechestrul pus pe conturile și averea familiei sale. Ce au decis judecătorii | AUDIO

Fotbalistul norvegian Erling Haaland a stabilit patru recorduri mondiale pentru performanțele sale | AUDIO

Legea salarizării bugetare: Ministerul Muncii trimite amendamentele la Cotroceni în weekend | AUDIO

Accident rutier pe A0. Un om și-a pierdut viața, iar altul a fost rănit și transportat la spital

Copiii din Germania vor primi câte zece euro lunar pentru pensia privată. Măsura se aplică până la vârsta…

Tulcea: A fost securizată zona unde au fost găsite resturile dronei care a explodat. O echipă a MApN…



Europa FM
Ascultă Europa FM în aplicație
Radio live, podcasturi, știri și alerte importante.
Instalează