Confidenţialitate


Antrenorul Părinților cu Mirela Retegan și Otilia Mantelers | VIDEO


Antrenorul Părinților cu Mirela Retegan și Otilia Mantelers | VIDEO

Invitata de astăzi a Mirelei Retegan la Antrenorul Părinților este Otilia Mantelers.

Otilia este susținătoarea și promotoarea metodei Parenting by Connection, cu care s-a familiarizat în cadrul unui program intens de formare inițiat de organizația Hand in Hand Parenting din SUA.

De la consultat financiar, Otilia Mantelers și-a schimbat radical cariera și a devenit instructor de parenting și blogger.

Otilia Mantelers ne dezvăluie cum a reușit să facă această trecere și cum este viața ei acum, ca mamă a trei copii, Yuri, Anna și Kimmy.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”