Confidenţialitate


Shakira a lansat piesa „Me Enamoré”, dedicată lui Gerard Piqué – VIDEO


Shakira a lansat piesa „Me Enamoré”, dedicată lui Gerard Piqué – VIDEO

“Me Enamoré” este noul single lansat de Shakira şi dedicat iubitului său, Gerard Piqué, fundaş în echipa de fotbal F.C. Barcelona.

Piesa Me Enamoré este inspirată de perioada în care l-a cunoscut pe actualul ei iubit, Gerard Piqué.

Artista cântă în spaniolă despre cum s-a îndrăgostit şi cum a simţit fluturi în stomac atunci când l-a cunoscut pe fotbalist.

“La Bicicleta”, “Chantaje” şi “Deja Vu” sunt cele mai recente single-uri lansate de Shakira şi care s-au bucurat de un succes mondial. Un alt succes al artistei este melodia “Try Everything”, din animaţia Zootopia.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”