Confidenţialitate


Trafic întrerupt între autostrada A2 București – Constanța și DN21 Slobozia – Călărași


Trafic întrerupt  între autostrada A2 București – Constanța și DN21 Slobozia – Călărași

UPDATE: Marți, la ora 17.45 traficul auto pe breteaua care face legătura între autostarada A2 București – Constanța și DN21 Slobozia – Călărași a fost reluat.

Din cauza unui accident rutier în care au fost implicate trei autovehicule, traficul rutier pe breteaua care face legătura între autostrada A2 București – Constanța și DN21 Slobozia – Călărași este întrerupt în zona localității Drajna Nouă.

Ca urmare a evenimentului produs, în zona menționată automobiliștii nu au posibilitatea să intre pe autostradă, nici să o părăsească.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”