Peste 700 de procurori se delimitează de organizațiile care au participat la negocierile cu Tudorel Toader în legătură cu OUG 7

Într-o scrisoare deschisă, care a ajuns în posesia Europa FM, semnată până la această oră de 710 procurori din toată țara, aceștia de delimitează public de Asociația Procurorilor din România și de Asociația Magistraților din România, atrăgând atenția că ”aceste asociații profesionale nu vorbesc în numele nostru și nu ne reprezintă”.

Luni, într-o declarație de presă,  ministrul Tudorel Toader a anunțat că Guvernul nu renunță la OUG7/2019 însă abrogă articolul 54 din ordonanță.

”Cea mai dezbătută problemă pe care eu zic că împreună cu doamna prim-ministru am convenit să o rezolvăm se referă la articolul 54 din OUG. Acela care permite astăzi unui judecător să devină procuror-șef dintre cei de la Parchetul General pe care îi numește președintele, la propunerea ministrului Justiției. Acolo erau două teme care au fost puse în dezbaterea publică, exprimate de procurori, de judecători.

Legile Justiției, așa cum le vorbim astăzi, chiar nemodificate prin OUG, permit unui judecător să treacă procuror, unui procuror să treacă judecător, în primii ani de activitate, după care se specializează și merg mai departe. Ați văzut că am dat drumul la procedura de selecție a procurorului european din partea României. Acolo, procuror european din partea României și a oricărei țări poate fi atât un procuror, cât și un judecător.”, a declarat Tudorel Toader.


Textul scrisorii deschise

Subsemnații, procurori în cadrul Ministerului Public, pe această cale ne delimităm public de Asociația Procurorilor din România și de Asociația Magistraților din România (asociații care invocă public că reprezintă și comunică voința procurorilor) și subliniem că aceste asociații profesionale nu vorbesc în numele nostru și nu ne reprezintă

1. Alba Radu Ioan – PJ Oradea
2. Alexandra Lancranjan – DNA Structura Centrala
3. Cosmin Iordache – DNA Structura Centrala
4. Dundev Alma Maria – PJ Sighisoara
5. Corina Dinica – PT Arges
6. Irina Isar – DIICOT
7. Cristian Ursut – PJ Videle
8. Anca Iovan – DIICOT ST Brasov
9. Maricel David – PT Ilfov
10. Maria Rimniceanu – DIICOT ST Brasov
11. Mihai Negulescu – DIICOT ST Brasov
12. Nicoleta Arpinte – PJ Dorohoi
13. Andrei Iulian Asmarandei – PT Ilfov
14. Dan Constantin Ciornei – PJ Targu Jiu
15. Seia Iasmina Curici – PJ Deta
16. Florin Sohorca – PJ Alba Iulia
17. Ana Maria Marin – PT Brasov
18. Mihai Valentin – DIICOT
19. Octavia Raluca Gus – PT Alba
20. Oana Apetri – PT Brasov
21. Tudor Vasiu – PJ Severin
22. Tudor Filip – PJ Buftea
23. Elena Teodora Bondar – PJ Buftea
24. Ionut Tifachi – PJ Botosani
25. Claudia Irina Chivu – PJ Timisoara
26. Sergiu Rosca – PJ Satu Mare
27. Loredana Cirdei – PJ Suceava
28. Andreias Constantin – PT Ilfov
29. Oana Simion – PJ Brasov
30. Doina Tatomir – PJ Vinju Mare
31. Silvia Mariana Pietraru – PJ Vinju Mare
32. Iustin Bic – PCA Alba
33. Carmen Mihaela Farcas – PJ Constanta
34. Camelia Laura Ivanus – PJ Constanta
35. Mihail Andreca – PJ Timisoara
36. Raluca Vestemeanu – DIICOT ST Brasov
37. Cristian Ichim – DIICOT ST Brasov
38. Valentin Enache – PJ Brezoi
39. Alexandru Anghel – PT Bucuresti
40. Stefan Ispasoiu– PJ Brasov
41. Moraru Catalin – PJ Brasov
42. Radu Adrian – PJ Brasov
43. Catu Lilisor – PJ Brasov
44. Madalina Raducu – PT Brasov
45. Florin Postolache – PT Brasov
46. Alexandru Cosmin Ghinea – PJ Fetesti
47. Catalin Margina – PJ Bacau
48. Irina Sfica – PJ Iasi
49. Adina Bocai – PCA Iasi
50. Veta Enculescu – PCA Iasi
51. Stefania Nicoleta Zaharia – PCA Iasi
52. Iulian Ispir – PCA Iasi
53. Daniela Ispir – PCA Iasi
54. Genoveva Alexandru – PCA Iasi
55. Andrei Cristi – PJ Racari
56. Gheorghe Mihai Andrei – PJ Pitesti
57. Cristina Frincu – PJS 2
58. Ioana Vernea – PJS 2
59. Stefanita Gogea – DIICOT
60. Anghel Alexandru Bogdan – PJ Segarcea
61. Tatar Emanuela Anca – PJ Braila
62. Galatan Anisoara – PJS 6
63. Pasc Daniela Corina – PJ Buftea
64. Rusu Larisa – PJ Botosani
65. Preda Bogdan Andrei – DIICOT
66. Ene Dan Cristian – DIICOT
67. Mihaela Adriana Moaca – PJ Buftea
68. Raluca Alexandra Munteanu – PJS 2
69. Marin Alexandru Marian – PJ Buftea
70. Apostol Giorgiana Violeta – PJ Constanta
71. Bradean Raluca Cristina – PJ Arad
72. Daniel Giorgian – PJ Galati
73. Bursuc Andreea Claudia – DIICOT
74. Diana Calinescu – PJ Buftea
75. Denisa Cristea – PJ Constanta
76. Totora Vlad Cosmin – PJ Segarcea
77. Todea Laurentiu – PJ Timisoara
78. Arina Corsei Vultureanu – PJS 3
79. Elena Cerasela Ungureanu – PT Brasov
80. George enescu – PT Bucuresti
81. Popa Doina – PJ Pitesti
82. Raluca Vilculescu – PJ Pitesti
83. Carmina Elena Brindusi – PT Arges
84. Catalin Barbuceanu – PCA Pitesti
85. Andreea Irinciuc Obreja – PJ Barlad
86. Marius Romas- PJ Buftea
87. Angela Bochis – PJS 2
88. Mihaela Catalan – PJ Pitesti
89. Vladescu Ilie Razvan – PJ Slobozia
90. Laurentiu Grecu – PT Gorj
91. Andrei Dragan – PJ Buftea
92. Lorin Tabirta – PJ Timisoara
93. Mona Anton – PJ Barlad
94. Alexandru Moscu – PJ Vaslui
95. Adrian Dan Cudalb – PJS 6
96. Carim Drula – PJ Zimnicea
97. Adrian Petre Todoran – DIICOT
98. Simona Florescu – PJ Pitesti
99. Larisa Tipa – PJ Pitesti
100. Mihai Adrian – – PJ Pitesti
101. Daniela Ciocirlan – – PJ Pitesti
102. Ion Teodor – PJ Pitesti
103. Andrei Cristian – – PJ Pitesti
104. Simion Boris – PJ Resita
105. Oana Ruxandra Panaitatu – DIICOT
106. Denisia Voroneanu – PJ Botosani
107. Mihai Adrian Dinu – PJ Constanta
108. Dan Obreja – PJ Tg Mures
109. Bogdan Rocsin – PJS 6
110. Brindea Oana Rozalia – PJ TG Mures
111. Wechter Mircea Radu – PJ Tg Mures
112. Borda Lucia – PJ Reghin
113. Goia Gheorghe – PJ Reghin
114. Stoian Ioan Andrei – PJ Reghin
115. Gheorghiu Anca Loredana – PJ Brasov
116. Cristea Stefan Georgian – PJ Galati
117. Cretan Daniel Alexandru – PJ Galati
118. Valentin Antonie – PJ Segarcea
119. Taghiev Ramona – PT Bacau
120. Vale Daniel – PJ Tg Mures
121. Doina Stanta – PCA Craiova
122. Doncea Andrei – PJS 2
123. Vlad Grigorescu – DNA Structura Centrala
124. Luminita Popa – DNA Structura Centrala
125. Meszar Alexandru – PJ Carei
126. Habean Maria Gabriela – PJ Sibiu
127. Carnariu Bianca Dana – PJ Baia Mare
128. Gliga Maria Liliana – PT Giurgiu
129. Catalina Stoian – PJS 6
130. Adriana Arhire – PCA Bucuresti
131. Vieriu Tudor Ionut – PJ Roman
132. Codreanu Alexandru – PT Brasov
133. Alexandru Liviu Colceriu – PJ Intorsura Buzaului
134. Remus Coman – PJS 2
135. Iordache Valeriu – PJS 2
136. Onofrei Nichiforel Marius – PT Botosani
137. Munge Mircea Florin – PJ Oradea
138. Mocanu Irinel – PJS 2
139. Florin Circiumaru – PJS 2
140. Popa Marius – PJS 2
141. Irina Popescu – PJ Ploiesti
142. Nita Manole Simona Daniela – PJ Ploiesti
143. Pelmus Atena – PT Timis
144. Alen Toroiman – DIICOT Brasov
145. Ardelean Cristian – PT Bihor
146. Sovarschi Laura – PJ Alesd
147. Marton Domokos- PJ Intorsura Buzaului
148. Topliceanu Constantin – PJ Pitesti
149. Panainte Iulian – PJ Harlau
150. Ioana Elena Cimpean – PJS 2
151. Dorina Vieriu – PJ Roman
152. Ana Maria Diac – PJS 1
153. Claudiu Sandu – PJ Brasov
154. Maria Mirabela Viciu – PJ Ploiesti
155. Andrei Jurca – PJ Timisoara
156. Maria Izdruga – PJ Timisoara
157. Gavrila George – DIICOT
158. Cecilia Iana – PJ Buzau
159. Lungu Ramona – PT Arad
160. Pop Florina Maria – PJ Satu Mare
161. Trastau Olimpia Maria – PT Timis
162. Corina Mois – PJ Satu Mare
163. Zaharia Georgel – PJ Pascani
164. Ilca Diana – PJ Satu Mare
165. Codreanu Roxana Andreea – PJ Iasi
166. Corda Liviu Tiberiu – PJ Zalau
167. Raluca Buculea – PJ Timisoara
168. Pacuraru Mihaela – PJ Calarasi
169. Lapadat Coralia – PJ Timisoara
170. Danusia Boicean – DNA Alba Iulia
171. Florea Alexandru – DIICOT
172. Pascaru Gema Celina – PT Bacau
173. Dobre Aurelia Madalina – PJ Arad
174. Soltan Alexandru – DIICOT ST Ploiesti
175. Florian Bogdan – PJ Satu Mare
176. Hurducaciu Tudor Madalin – PJ Craiova
177. Muscalu Ramona – PCA Brasov
178. Ionut Calina – DIICOT Olt
179. Hutanu Ana Elena – PJ Sibiu
180. Constantin Irina – DNA Structura Centrala
181. Badan Mihai Claudiu – PJS 4
182. Tiberiu Bratu Augustin – PJS 6
183. Pau Adriana – PJS 2
184. Marinel Nicolae – PT Olt
185. Alexa Mona Irina – PJ Harlau
186. Acatrinei Alexandra – PJ Gura Humorului
187. Bosianu Diana Gabriela – PJ Harlau
188. Sava Teona Alexandra – PJ Harlau
189. Bratuleanu Emilian Ionut – PJ Harlau
190. Raluca Nor – Bosnea – PJ Timisoara
191. Radu Florea – PJ Turda
192. Patanghel Ionut Marian – PJ RM Valcea
193. Tulita Cezar – PJ RM Valcea
194. Streza Laurentiu – PJ RM Valcea
195. Busea Ionel – PJ RM Valcea
196. Sava Gheorghe – DIICOT Sibiu
197. Cristian Dinu – DIICOT Sibiu
198. Ioan Bene – PJ Tg Bujor
199. Andrei Bodean – DNA Constanta
200. Profira Cezar – PJS 5
201. Vasile Abagiu – DNA Constanta
202. Gabriela Stanciu – DNA Constanta
203. Nadia Zlate – DNA Constanta
204. Sorin Constantinescu – DNA Constanta
205. Constantin Conortos – DNA Constanta
206. Marius Chirila – DNA Constanta
207. Ciprian Bodu – DNA Constanta
208. Antonia Diaconu – PJ Pitesti
209. Marian Virgil – PJ Dej
210. Patras Alexandra Maria – PJ Iasi
211. Ciocoiu Georgiana Mihaela – PJ Turnu Magurele
212. Visovan Cristina Ingrid – PJ Sighetu Marmatiei
213. Pirlea Claudiu – PJ Galati
214. Lia Sorin Marian – PJ Corabia
215. Lavinia Dorcu PJ Corabia
216. Ibanescu Larion Alexandra Elena – PJ Vaslui
217. Bogdan Pirlog – PMTB
218. Ionut MArcu – DIICOT
219. Marinela Grigorie – PCA Craiova
220. Eugen Cristian Grigorie – PCA Craiova
221. Maria Piturca – PCA Craiova
222. Alice Jenboiu – PCA Craiova
223. Gherghina Alina – PJS 6
224. Craciun Vlad – PJ Sighisoara
225. Muresan Ana – PTB
226. Mosteanu Marian Eugen – PT Olt
227. Mosteanu Mihaela Gabriela – PJ resita
228. Mandache Ionut – PJ Iasi
229. Florin Tohatan – DIICOT
230. Let Constantin – PJ Piatra Neamt
231. Marincas Minodora – PJ Satu Mare
232. Cristina Tapliuc – PJ Iasi
233. Filip Radu Daniel – PJS 1
234. Nita Cosmin Marius – PJ Ploiesti
235. Catalin Comanescu – PJ Horezu
236. Dobrin Elena Andreea – PTB
237. Cristina Mocioi – PJ Babadag
238. Laura Zaharia – DIICOT ST Iasi
239. Iulian Nica – PT Brasov
240. Andrei Camelia – PJ Constanta
241. Buzoianu Alexandra – PJ Calarasi
242. Barbulescu Florin Alexandru – PJ Calarasi
243. Paunica Ionut – PJ Calarasi
244. Aron Denisa – PJ Calarasi
245. Pacuraru Mihaela – PJ Calarasi
246. Alexandra Pop – PJ Constanta
247. Pena Laura Nadia – PCA Bacau
248. Iordache Viorel – PJ Constanta
249. Jalba Veronica – PJ Constanta
250. Dragos Olteanu – PJ Timisoara
251. Marian Calusaru – DNA Craiova
252. Alina Ghinescu – DIICOT Craiova
253. Cristina Scarlat – DNA Craiova
254. Ina Dalidis – PCA Craiova
255. Robert Nicolicescu – DNA Craiova
256. Denisa Troaca – PCA Craiova
257. Iuliana Mihoc – PJ Ploiesti
258. Nicoleta Rotaru – PJS 4
259. Flaviu Fraiu – PJ Timisoara
260. Miroiu Floriana – PJS 4
261. Berende Ruxandra Maria – PJ Satu Mare
262. Dan Dumitru – PJ Bacau
263. Stefana Carasel – PJS 1
264. Daniela Lovin – PJS 6
265. Cuciureanu Iulia Maria – PJ Brasov
266. Rares Ciausu – DIICOT Cluj
267. Teodor Pavelescu – PT Cluj
268. Betea Florin Dorin – PJ Satu Mare
269. Meszaros Ioana Adina – PJ Satu Mare
270. Meszaros Robert – PJ Satu Mare
271. Stroescu Bobby Sorin – PJ Timisoara
272. Neculaes Alina – PCA Bacau
273. Lazar Ancuta – PJ Satu Mare
274. Dima Matei – PJ Gherla
275. Oancea Alexandru – PJ Gherla
276. Tetean Vinteler Ada – PJ Gherla
277. Toloarga Constantin Florin – PJ Gherla
278. Cosmin Radulescu – PCA Craiova
279. Cristina Radulescu – PT Dolj
280. Ceausu Alexandru Octavian – PJ Timisoara
281. Negulescu Raluca – DIICOT
282. Durnea Mihaela – PJ Brasov
283. Aisachioaiei Andreea – PJ Bacau
284. Dumitrache Nicusor Adrian – PJS 4
285. Miulescu Irina – PJ Strehaia
286. Baran Florin – PJS 4
287. Codreanu Bogdan – PT Brasov
288. Iuliana Crisan – DNA Structura Centrala
289. Simona Enache – PT Alba
290. Rus Lucian Claudiu – DNA
291. Bunduc Marian Catalin – DIICOT
292. Stasiuc Madalina – PJ Tg Mures
293. Ciobanu Ionica Daniel – PJ Caracal
294. Resmerita Clement Mihai – DNA
295. Bulat Sergiu – PJ Bacau
296. Ciulin Elena – PTB
297. David Flavius Ionut – PJ Bacau
298. Cazacu Dan Constantin – PJ Bacau
299. Adrian Vrabete – PJ Horezu
300. Diremia Vlad – PJ Rosiori de Vede
301. Iboiu Mihaela – PJ Rosiori de Vede
302. Grecu Florina – PJ Rosiori de Vede
303. Manache Florin – PJ Rosiori de Vede
304. Bonda Alexandru – PJ Timisoara
305. Simion Daniel – PJ Focsani
306. Calin Dohan – PJ Zalau
307. Florescu Gabriela – PJ Buftea
308. Daniel Dumitru – DNA Alba Iulia
309. Alina RAsovan – DNA Alba Iulia
310. Marcela Croitoru – PJ Craiova
311. Manuela Nita – PJ Craiova
312. Natalia Cimpoeru – PJ Craiova
313. Adelina Badan – PJ Craiova
314. Florentina Draghiceanu – PJ Craiova
315. Amina Pantelimon – PJ Craiova
316. Paula Baciu – PJ Craiova
317. Mihaela Burca – PJ Craiova
318. Gabi Radulescu – PJ Craiova
319. Banea Marian – PT Alba
320. Dinu Ionut Alex – PJ Targoviste
321. Anca Emilia Stratulat – PJ Sibiu
322. Dobrea Laura – PT Braila
323. Cosnita Marinela – PT Braila
324. Ciutac Mircea – PT Braila
325. Gordan Sorin – PT Braila
326. Dedulescu Ionut Liviu – PJ Braila
327. Colt Mihail – PJ Braila
328. Stanciu Gabriela – PJ Braila
329. Pitaroiu Iulian – PJ Braila
330. Neagu Mirel Emanuel – PJ Braila
331. Nicolescu Ramona – PJ Braila
332. Velea Gheorghe – PJ Braila
333. Craciun Achim Ovidiu – PJ Braila
334. Marinescu Mihaela – PJ Insuratei
335. Punga Tudorel – PJ Insuratei
336. Tudose Marian – PJ Insuratei
337. Girip Ionel – PJ Faurei
338. Dinica Mihai – PJ Faurei
339. Gliga Ramona – PJ Faurei
340. Raclaru Irina – PJ Sighisoara
341. Mihoc Emanuel – PJ Sighisoara
342. Alin Mocioi – PJ Constanta
343. Oprescu Stefan Radu – PJ Racari
344. Pascu Diana Roxana – PJ Racari
345. Vlad Alexandru Bentan – PJ Oradea
346. Pantea Marius – PJ Cluj Napoca
347. Derius Laura – DNA ST Centrala
348. Voiculescu Madalina – PT Bucuresti
349. Rotundu Simon – PJ Iasi
350. Mihaela Beldie Canela – DNA
351. Ionela Balan – DNA
352. Diana Stancele – DNA
353. Narcis Lazarescu – DNA
354. Marian Dragulescu – DNA
355. Meda Titu – DNA Cluj
356. Serban Viorel Florin – PJS 2
357. Andreea Benedek – PCA Brasov
358. Ana Dana – DNA
359. Camelia Albulescu – PJ Cornetu
360. Popescu Alina – PT Brasov
361. Florentin Riza – PT Dolj
362. Gudumac Octavian – PJS2
363. Cosnita Ciprian – PJ Brasov
364. Stefaniu Simona – PT Covasna
365. Stefaniu Bogdan – PT Covasna
366. Aldea Adrian – PT Brasov
367. Delia Mihai – DNA Brasov
368. Felicia Vlad – DNA Brasov
369. Vasile Prata – DIICOT
370. Negrutiu Irina Alexandra – PJ Ploiesti
371. Ene Silviu – PJS 3
372. Cristina Radu – PTB
373. Ghildan Irina Brindusa – PJ Moinesti
374. Tomescu Alexandra Sorina – PJS 1
375. Colceriu Sorin Mihai – PT Harghita
376. Berchisan Alina Andreea – PJ Turda
377. Ovidiu Gherasim – PTB
378. Raduica Adi Lucian – PJ Drobeta
379. Ursa Paul Ionel – PJ Brasov
380. Rus Lavinia – PJ Lugoj
381. Oprescu Alexandra – PJ Ploiesti
382. Simona Constantinescu – DIICOT
383. Morar Ciprian – PJ Oradea
384. Antohi Gabriela – PJ Oradea
385. Simona Anghel – PJS 1
386. Gabriela Scutea – PCA Brasov
387. Pantiru Florin – PJ Cluj Napoca
388. Sas George Florin – PT Bihor
389. Chis Marta – PJ Jibou
390. Pop Silvia Mihaela – PJ Tarnaveni
391. Amuscalitei Alin – PJ Cluj Napoca
392. Mic Ioana – PT Satu Mare
393. Popa Alina Diana – PJ Iasi
394. Palanghia Claudia Monica – PJ Iasi
395. Pricop Elena Madalina – PJ Iasi
396. Dasca Adrian Nicolae – PJ Iasi
397. Ioana Gutu – PT Valcea
398. Mintari Mihaela – PJ Iasi
399. Grajdeanu Constantin – PJ Liesti
400. Liliana Ghidiu – PT Brasov
401. Ciurca Roznovat Roxana – PT Iasi
402. Bradea Vlad Dumitru – PJ Oradea
403. Alexandra Dordea – DNA
404. Ghita Bogdan – DNA
405. Cristina Moraru – DIICOT
406. Mihail Aldea – PCA Pitesti
407. Mihai Mesaros – PJS 2
408. Albu Nadia Adriana – PJ Iasi
409. Moraru Alina – DNA Iasi
410. Hincu Oana – PT Galati
411. Cosmin Ungureanu – PT Valcea
412. Ramona Jardieanu – DNA
413. Tocu Radu Catalin – PJ Iasi
414. Mogos Irina – PT Galati
415. Cristina Stroe – PJ Dragasani
416. Bordianu Dragos – PJ Iasi
417. Jascanu Elena Catalina – PJ Iasi
418. Cernea Silviu – PJS 2
419. Andrei Aneta Violeta – DIICOT
420. Sorin Beteringhe – PT Bihor
421. Ispas Angela Bianca – PJ Saliste
422. Andreea Culcearu – DIICOT
423. Anca Patriche – PJS 6
424. Adelina Zamfir – PJS 6
425. Carmen Fota – PJS 4
426. Matei Leontin – PJS 4
427. Simon Oana – DIICOT ST Cluj
428. Daniel Ungureanu – PJ RM Sarat
429. Hogas Marius – PJ Rm Valcea
430. Roman Alexandru – PJ Iasi
431. Cioban Vasile Calin – PJ Turda
432. Barna Alina – PJ Iasi
433. Munteanu Adriana – PJ Bistrita
434. Toduta Valentin – PJ Oradea
435. Claudiu Statache – PJ Constanta
436. Cojocaru Oana – PJ Iasi
437. Niculicea Nicolae – PJ Rm Valcea
438. Cristian Patrana – PT Valcea
439. Trif Marian Mihai – PJ Turda
440. Daniela Bratulea – PJ Rm Sarat
441. Cocoveica Ioana – PJ Bistrita
442. Irina Serban – PT Olt
443. Gradina Laura Valentina – PT Tulcea
444. Apostol Mihaela – PT Iasi
445. Nedelea Isabela – DIICOT
446. Gradinaru Martin Christian – PJ Roman
447. Pricope Laura – PJ Roman
448. Talmacel Ciprian – PJ Roman
449. Cucos Ana Maria – PJ Roman
450. Paris Lidia – PJ Roman
451. Varganici Dragos – PJ Roman
452. Ionescu Dana – PJ Sannicolau Mare
453. Luca Ramona – PT Iasi
454. Tudorache Corina – PT Buzau
455. Cristea Emilia – PJ Constanta
456. Chiazna Magdalena Daniela – PJ Drobeta Turnu Severin
457. Bogdan Stoica – PJ Dragasani
458. Burje Ovidiu Sorin – PJ Bistrita
459. Ciprian Cazaceanu – PJS 1
460. Raluca Mirica – DNA
461. Mantu Mihaela – PJ Iasi
462. Cosmina Mihaela Colceriu – PJ Zarnesti
463. Razvan Alexandru Bara – PJ Brasov
464. Cotovelea Ionel – PJ Campulung
465. Cristea Valentin – PJ Oltenita
466. Popovici Felicia – DNA Oradea
467. Baldea Diana – PT Iasi
468. Paun Adriana – PJ Targoviste
469. Romulus Varga – PICCJ
470. Corogeanu Cristian Andrei – PJ Timisoara
471. Vasile Marc Emilian – PJ Giurgiu
472. Simon Dragos Nicolae – PJ Cluj Napoca
473. Pascaru Andrei Razvan – PJ Bacau
474. Marasescu Anda – PT Satu Mare
475. Cojocar Rusanda – PJ Brasov
476. Paiusi Marius Teodor – PT Bucuresti
477. Lazea Corina – PT Cluj
478. Puie Ciprian – DIICOT ST Oradea
479. Lucian Dieac – PT Neamt
480. Ursu Oana Alina – PJ Giurgiu
481. Batrinu Iuliana – PJ Focasni
482. Dumitru Alexandru – PJS 1
483. Cristina Luca – PT Neamt
484. Aionitoaie Ana Maria – PT Iasi
485. Chicos Nicoleta – PT Iasi
486. Horodniceanu Diana – PT Iasi
487. Horodniceanu Daniel – DIICOT ST Iasi
488. Meszaros Tiberiu – PJ Babadag
489. Lucanu Iuliana – DIICOT
490. Bozu George – DIICOT
491. Popa Florina Silvia – DIICOT
492. Robert Fleckhammer – DIICOT
493. Bianca Laura Gazdac – PJ Tg Mures
494. Dragan Adrian – PJ Huedin
495. Adam Amina Roxana – PJ Timisoara
496. Szilagyi Robert – PJ Baia Mare
497. Diana Cazacu – PJ Caracal
498. Nicolae Sprincu – PJS 1
499. Adriana Bidica – PT Valcea
500. Morar Herlea Claudia – PCA Oradea
501. Morar Radu – DIICOT ST Oradea
502. Oprea Veronica – PJ Buzau
503. Creivean Nicolae – DIICOT ST Oradea
504. Serban Constantin Cristian – PJ Fetesti
505. Catu Codruta Romana Maria – PJ Brasov
506. Sas Anca Raluca – PJ Turda
507. Niculeasa Daniel Ionut – PJ Radauti
508. Tatu Adina Octavia – PJ Buzau
509. Tatu Dragos Daniel – PJ Buzau
510. Merisescu Luminita – PT Iasi
511. Gabriela Spineanu – PJ Novaci
512. Raul Radmacher – DIICOT Cluj
513. Arion Florin – PT Buzau
514. Arion Larisa – PJ Buzau
515. Dan Blanaru – PJ Campulung Moldovenesc
516. Plesca Anisoara – PJ Iasi
517. Crisan Daniel – PJ Turda
518. Iordache Adrian Mihai – PJ Targoviste
519. Mircea Nora Alexandra – PJ Turda
520. Geanta Ioan Alexandru – PJ Buzau
521. Petrache Angelica – PT Calarasi
522. Vasile Airinei – DIICOT Iasi
523. Varvara Maria – PJ Roman
524. Gavril Ducu – PJ Ploiesti
525. Lazar Aida – PJ Timisoara
526. Paul Cosmin Bosinciuc – PJ Targoviste
527. Barbuceanu Catalin George – PCA Pitesti
528. Benchea Vlad – PJ Avrig
529. Pop Paula Crina – PJ Slatina
530. Musuroi Ionut Marius – PJS 4
531. Cojoaca Traian – PJ Alexandria
532. Coca Daniel Alin – DNA Iasi
533. Tokos Lehel – PT Harghita
534. Dida Naghiu – PT Bihor
535. Scaletchi Constantin – PJ Ploiesti
536. Marinela Minca – PICCJ
537. Carnariu Mihai Madalin – PJ Baia Mare
538. Florin Stoica – PJ Targoviste
539. Cristea Ana – PJS 5
540. Sabau Delia – PT Satu Mare
541. Moiceanu Alexandru – PJ Buftea
542. Camelia Stanciu – PCA Craiova
543. Moldovan Claudiu – PJ Zarnesti
544. Balineanu Adrian – PJ Bistrita
545. Teodorescu Vlad – PTMF Brasov
546. Maciuc Sorin – PJS 6
547. Oanes Corina – PJ Zalau
548. Vali Popa – PJ Targoviste
549. Ciocanta Cristinel Valentin – PT Bacau
550. Marius Cazac – PT Suceava
551. Stefan Gheorghe Daniel – PJ Turda
552. Teodor Nicodin – PJ Buftea
553. Harsan Marius – PT Mures
554. Mihai Florentina Lidia – PJ Targu Secuiesc
555. Neacsu Mirel Emanuel – PJ Braila
556. Perju Iuliana – PT Bacau
557. Alina Gabriela Grigore – PJ Targoviste
558. Atomei Adriana – PT Bacau
559. Mungiu Ramona – PJS 1
560. Lupes Andreea Catalina – PT Bacau
561. Laura Mihai – PJ Cluj Napoca
562. Birjovanu Mihaela Monica – PT Bacau
563. Taras Gabriela – PJS 2
564. Alina Andritoiu – PJS 5
565. Boceanu Claudia Andreea – PJ Arad
566. Dan Manole – PJS 2
567. Daranga Ioana – PCA Bucuresti
568. Alexandra Maria Zernovean – PJ Sfantu Gheorghe
569. Pelmus Ciprian Ionut – PJ Timisoara
570. Tudor Radian Kreiser – DIICOT ST Cluj
571. Sever Stan – PJS 2
572. Bratosin Andreea Raluca – PJS 2
573. Maria Mihut – PJS 2
574. Pop Stefan Roxana Maria – PJ Tg Mures
575. Calin Daniela – PJ Tg Mures
576. Eduard Stefan Jilavu – PJ Pascani
577. Miu Madalina – PT Calarasi
578. Fonica Sorina – PT Bacau
579. Ion Izabela Ana Maria – PJS 3
580. Marius Flucus –PJ Brasov
581. Radu Ionescu – DNA
582. Nicolae Creivean – DIICOT ST Oradea
583. Cristina Turlui – PJS 4
584. Axenta Mircea – PJ Tulcea
585. Bocai Tudor Florin – PT Hunedoara
586. Vilcea Luciana Elena – PJ Cornetu
587. Danca George Daniel – PT Covasna
588. Ciprian Man – PT Bihor
589. Gambuta Ioanela – PT Iasi
590. Rodica Nițescu, PJS2
591. Moldoveanu Mihai Dan, PJ Vânju Mare
592. Berbece Orlando- PJ Buftea
593. Liana Georgiana Marin- J. Ploiești
594. Andra Duțescu-PJS 2
595. Imireanu Cristina- PT Călărași
596. Ungureanu Alin- PJ Deta
597. Negrău Andrei- PJ Salonta
598. Povaliceanu Claudia-PJ Timișoara
599. Azamfirei Daniela Elena- PJ Galați
600. Renyi Erica- PT Cluj
601. Mărgărit Cristina Emanuela- PJ Galați
602. Petrușca Gabriela Amalia- PJS6
603. Hach Elena- DNA SC
604. Emanuel Mihoc- PJ Sighișoara
605. Varga Sanda Daria- PCA Cluj
606. Mihaela Sasu – PT Timiș
607. Bogdan Păcurariu- DIICOT ST Galați
608. Sorin Leau- DIICOT ST Galați
609. Sorin Cărare– DIICOT ST Galați
610. Robert Pătrănoiu– DIICOT ST Galați
611. Marin Tiberiu Bogdan- PJ Giurgiu
612. Emilia Daniela Negraia– DIICOT ST Galați
613. Adrian Tîrlea- PTB
614. Kadar Albert- PJ Brașov
615. Răducu Mihai-PT Brașov
616. Viorica Flucsa-PT Timiș
617. Mihaela POP- PT Timiș
618. Borș Cristian- PT Bacău
619. Dăianu Alexandru Mădălin- PJ Novaci
620. Oprea Cantemir Ștefănel-PJ Novaci
621. Crăciunescu Adrian- PJ RM. Vâlcea
622. Negoiță Rozalia- PJ. Rm. Vâlcea
623. Georgescu Ruxandra- PJ Suceava
624. Florin Pantiru- PJ Cluj
625. Dragos Simon- PJ Cluj
626. Alexandru Horsia- PJ Cluj
627. Alexandra Nicoara- PJ Cluj
628. Ionel Ududec- PJ Cluj
629. Anca Ududec- PJ Cluj
630. Marius Pantea- PJ Cluj
631. Florinela Trofan– PJ Cluj
632. Diana Horge- PJ Cluj
633. Pavel Fadei– PJ Cluj
634. Gabriel Tatar- PJ Cluj
635. Laura Mihai- PJ Cluj
636. Ani Ciopa- PJ Cluj
637. Mircea Sendroni- PJ Cluj
638. Lucia Andreica- PJ Cluj
639. Alin Amuscaliței- PJ Cluj
640. Mihai Birtoc- PJ Cluj
641. Georgiana Sarca Delea – PJ Cluj
642. Mirel Toader- PJ Cluj
643. Flaviu Dobrescu- PJ Cluj
644. Szende Bartok-Kosma- PJ Cluj
645. Ioana Nicoară- PJ Cluj
646. Cristina Dos Santos Rodriguez- PJ Cluj
647. Mihai Bortes- PJ Cluj
648. Iulia Bilciu -DNA
649. Diana Roșu – PJ Petroșani
650. Brîndea Dan Eugen-PT Sălaj
651. Pavel Marinel Corneliu-PT Olt
652. Serban Daniel-PJ Brașov
653. Angelica Paraschivescu-DIICOT
654. Moldovan Angelica -PCA Alba Iulia
655. Ioana Pătulea- PJ S3
656. Sadîc Zafer-PT Constanța
657. Murarasu Ștefan Petrica-PJ Bacău
658. Indre Timea- PJ Dorohoi
659. Anca Lazăr- PCA Cluj
660. Gheorghe Ciocan- PJ Dr. Tr. Severin
661. Bailescu Florina- PJ. Dr. Tr. Severin
662. Tiberiu Sigheartau- PCA Oradea
663. Daniel Titerlea-PCA Oradea
664. Ileana Florina Cherșa-PJ Alba
665. Paraschiv Andreea-PJ Rm. Vâlcea
666. Donțete Alina- PJ Rm. Vâlcea
667. Leontina Popescu-DIICOT ST Craiova
668. Petrescu Elena-PJS1
669. Cîlniceanu Alexandra-PJS1
670. Blănaru Larisa Andreea-PJ Brașov
671. Alexandru Barcan-PJ Videle
672. Goia Gheorghe-PJ Reghin
673. Catalin Marinescu-PCA Craiova
674. Tudorache Marian-PT Vâlcea
675. Pelinel Monica-PT Vâlcea
676. Bosnea Cristi Sorin-PCA Timisoara
677. Trion Marius Valentin-PCA Timisoara
678. Ghimiș Adrian-PCA Timisoara
679. Brașoveanu Ion-PCA Timisoara
680. Pripagu Gabriel-PCA Timisoara
681. Lohan Iulia Maria-PJ Sighetu Marmației
682. Adrian Majeri-PT Brașov
683. Cîmpean Mircea-PJ Timișoara
684. Pătru Mădălina-PT Argeș
685. Cristina Mureșan-PJS1
686. Ramona Grațiela Milu-CA Bv
687. Luca Nicoleta Adriana-PJ Timișoara
688. Grecu Adrian-PT Timiș
689. Murgoi Anda-PCA Alba Iulia
690. Nicoară Ioana-PJ Cluj Napoca
691. Botogan Claudiu-PCA Cluj
692. Arina Corsei Vultureanu- PJS3
693. Benchea Vlad- PJ Avrig
694. Emanuela Dulgheru-T București
695. Nanu Vladimir-PT Argeș
696. Pop Ciprian Dumitru- PJ Luduș
697. Coșarcă Nicolae-PJ Tg. Mureș
698. Georgescu Ileana -PJ Tg. Mureș
699. Brătilă Cristina Nicoleta-PJ Ploiești
700. Bunea Cătălin-PJ Ploiești
701. Petraru Larisa-PJ Ploiești
702. Mateescu Doinița-PJ Ploiești
703. Epurescu Ionuț-PJ Ploiești
704. Marcolea George-PJ Ploiești
705. Mazilu Sebastian-PJ Ploiești
706. Iosifescu Magdalena-PJ Ploiești
707. Danescu Alexandru-PJ Ploiești
708. Bogdan Orza-DIICOT ST Tg. Mureș
709. Hău Emanuel-PJ Timișoara
710. Diana Gitan-PT Timiș





Ascultă online Europa FM / Descarcă gratuit aplicaţia Europa FM pentru Android sau aplicaţia Europa FM pentru iOS