Confidenţialitate


Infotrafic: Ploaie torențială și vânt puternic pe Autostrada Soarelui


Infotrafic: Ploaie torențială și vânt puternic pe Autostrada Soarelui

Plouă torențial, marți dimineața, pe Autostrada București – Constanța, iar pe alocuri bate vântul cu putere, ceea ce crește riscul acvaplanării, potrivit Infotrafic.

Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează, la ora transmiterii știrii, că pe toată autostrada Soarelui plouă torențial și este vânt puternic, astfel, existând riscul acvaplanării.

Polițiștii îi sfătuiesc pe pe șoferi să circule cu foarte mare atenţie şi cu viteză deosebit de redusă, să folosească luminile de întâlnire, iar fiecare manevră să fie efectuată numai după o temeinică asigurare, pentru a putea evita producerea de accidente rutiere.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”