Confidenţialitate


Gadget news: Centura de siguranţă pentru câini


Gadget news: Centura de siguranţă pentru câini

Skoda a introdus o serie nouă de accesorii pentru modelele sale. Printre noutăți se află o centură de siguranță pentru patrupede, două grilaje speciale și chiar o prelată.

Skoda va încerca să își atragă de partea sa iubitorii de animale prin lansarea unei linii de accesorii dedicate patrupedelor. Acestea sunt adresate în special câinilor și pot fi montate cu ușurință în interiorul modelelor Skoda, de la micul Citigo până la vârful de gamă Superb.

Pentru cei care își transportă cel mai bun prieten în portbagaj, există două grilaje: unul pentru a separa câinele de celelalte bagaje și celălalt pentru a separa prietenul din potbagajul variantelor break, de pasagerii din spate.

Nu în ultimul rând, dacă patrupedul va sta pe bancheta din spate, el va putea fi asigurat cu ajutorul unei centuri speciale, atașată centurii de siguranță.

foto: automarket.ro


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”