Confidenţialitate


Europa FM transmite în această săptămână live din Poiana Braşov – VIDEO


Europa FM transmite în această săptămână live din Poiana Braşov – VIDEO

Toată săptămână, de la baza pârtiei Kanzel, din faţa Club Rossignol, Ştefan Lungociu aduce atmosfera relaxantă din Poiana Braşov pe toate frecvenţele Europa FM.

În fiecare dimineaţă, de la 10 la 11, Ştefan oferă în direct informaţii despre starea pârtiilor dar şi despre jocurile noi încercate pe pârtie alături de copiii aflaţi în vacanţa intersemestrială.

Europa FM a pregătit muzică bună, dar şi jocuri ale zăpezii şi surprize pentru ascultătorii Europa FM care ne vizitează la cabana Europa FM amplasată în Poiana Braşov, în faţa Club Rossignol.

Europa FM este LIVE la munte  toată  iarna!


Ultimele stiri
Summitul B9: 16 delegaţii străine la nivel de şef de stat şi de guvern, la Palatul Cotroceni. Sprijinul…

România va accesa peste jumătate de miliard de euro prin noile granturi SEE şi norvegiene. Dragoş Pîslaru: cea…

Economia României a scăzut cu 0,2% în primul trimestru. Inflația în aprilie, peste 10%. Datele INS | AUDIO

Sibiu: Au fost reluate căutările copilului de cinci ani dispărut din Sebeșu de Jos | GALERIE FOTO

Acordul UE–Mercosur: prima ţară exclusă de UE din lista partenerilor comerciali din cauza nerespectării standardelor sanitare

Brazilia: Preşedintele elimină taxa pe achiziţiile de pe site-uri precum Shein sau Temu, înaintea alegerilor prezidenţiale

Eurovision 2026: zece țări,calificate în finală după prima semifinală. România intră în concurs joi | AUDIO

DEȘTEPTAREA: WhatsApp introduce abonamentul „WhatsApp Plus” pe iPhone. Ce funcții noi și ce preț are serviciul

Belgia: Grevă generală împotriva reformelor guvernamentale. Zeci de mii de oameni au protestat la Bruxelles

Conducerea PSD se reuneşte pentru a analiza scenariile privind formarea unui nou guvern. Ce variante sunt pe masă…