Confidenţialitate


Valsui: Un elev a fost înjughiar în curtea liceului


Valsui: Un elev a fost înjughiar în curtea liceului

Un elev în vârstă de 18 ani a fost înjunghiat, luni, în curtea Liceului Tehnologic Puieşti, în timpul unei pauze, au informat reprezentanţii Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Vaslui.

Purtătorul de cuvânt al IPJ Vaslui, Bogdan Gheorghiţă, a declarat că poliţiştii efectuează cercetări pentru a stabili în ce împrejurări s-a petrecut incidentul.

Potrivit managerului Serviciului de Ambulanţă Judeţean Vaslui, Aurora Popa, elevul, care a suferit o plagă tăiată la nivelul genunchiului şi echimoze în zona feţei, a fost transportat la un cabinet medical individual din localitatea Puieşti, de unde va fi preluat de o ambulanţă.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”