Confidenţialitate


Trupa Black Eyed Peas, în concert la Cluj-Napoca


Trupa Black Eyed Peas, în concert la Cluj-Napoca

Potrivit unui comunicat al organizatorilor, Untold este singurul festival din Europa care a reuşit să convingă trupa americană Black Eyed Peas să susţină un concert în acest an.

Trupa Black Eyed Peas⁣ vacânta pe scena principală de la Untold, pe 5 august, în ultima seară de festival.

Artiştii americani au vândut peste 75 de milioane de discuri în toată lumea şi au piese celebre precum “Where is the love”, “I gotta feeling” sau “Let’s get it started”.

În turneul intitulat The End, The Beginning” cei de la Black Eyed Peas au cântat numai cu casa închisă. Trupa a luat o pauză şi a apărut doar la evenimente speciale, printre care Finală Champions League, Billboard Music Awards sau concertul caritabil Ariana Grande din Manchester.

De asemenea, organizatorii Untold anunţă că au vândut deja 65 de mii de abonamente pentru cele 4 zile şi 4 nopţi de muzică.

“Va fi cu siguranţă concertul anului în România, anul acesta show-ul de la Untold va fi singurul din Europa, este aşadar un eveniment de la care nu trebuie să lipsiţi”, spune Edy Chereji, director de marketing şi comunicare Untold.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”