Confidenţialitate


Traficul rutier este intens pe DN7 Piteşti – Râmnicu-Vâlcea – Sibiu


Traficul rutier este intens pe DN7 Piteşti – Râmnicu-Vâlcea – Sibiu

Traficul rutier este intens pe DN7 Piteşti – Râmnicu-Vâlcea – Sibiu, în ambele sensuri.

În judeţul Argeş, în zona Bascov – Valea Ursului, mulţi conducători auto încetinesc mai mult decât este necesar la o trecere la nivel cu o cale ferată închisă, îngreunând și mai mult traficul, precizează poliția rutieră.

Se circulă cu viteză redusă şi între Călineşti şi Proieni, în judeţul Vâlcea, din cauza unui autoturism avariat într-o tamponare. După ce maşina va fi scoasă în afara carosabilului, traficul va reveni la normal.

Tot în judeţul Vâlcea, s-a aglomarat zona Cozia – Căciulata. Pentru a evita zona, conducătorii auto aflaţi în tranzit pot circula pe DN7C (Centura Călimăneşti).


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”