Confidenţialitate


Lumea Europa FM: Destinații de neratat vara aceasta în România | Reportaj


Lumea Europa FM: Destinații de neratat vara aceasta în România | Reportaj

Intrăm în scurt timp oficial în zona concediilor, aceea pe care o așteptăm tot anul. Iar după o perioadă extrem de grea pentru toată lumea și mari și mici, parcă avem nevoie mai mult ca oricând să ne încărcăm bateriile.

Odată cu vaccinare se fac tot mai mulți pași spre reluarea turismului. Tot mai multe țări își deschid granițele în anumite condiții, iar pașaportul verde european se pregătește de lansare.

În același timp însă, vara asta poate fi o ocazie extrem de bună să descoperim România.

Viorica Ștefan aduce în Lumea Europa FM propuneri interesante de prin țară de la câțiva pasionați de călătorii.

EMBED CODE Copiază codul de mai jos pentru a adăuga acest clip audio pe site-ul tău.

Foto: Blog Calator in Bascheti


Ultimele stiri
Senatul dezbate și votează moțiunea simplă împotriva ministrului de Interne, Cătălin Predoiu

Camera Deputaților dezbate moţiunea simplă pe Justiţie | Ministrul Marinescu este invitat şi la “Ora Guvernului”

‘Corupţia Ucide’ – scrisoare deschisă către CSM: Separarea puterilor în stat nu presupune separarea Justiţiei de societate

Negocierile pentru Ucraina: Delegaţiile americană şi ucraineană salută discuţii “productive şi constructive” la Miami

AUR cere sesizarea CCR cu privire la un conflict juridic de natură constituţională între preşedinte şi puterea judecătorească

Preşedintele Nicuşor Dan discută cu magistraţii despre situaţia din Justiţie, la Palatul Cotroceni

Atac cibernetic major la Apele Române. Hackerii au cerut bani. Autoritățile spun că funcționarea stațiilor de lucru nu…

Președintele Dan:”Magistrații se tem. Au cerut să vină pe rând sau să fie preluați din benzinării, pentru a…

Președintele Nicușor Dan anunță referendum în Justiție

O dronă a fost găsită într-o pădure din județul Argeș. Aparatul avea atașată o parașută. | AUDIO