Confidenţialitate


După o pauză de patru ani, Adele a lansat astăzi albumul “25”


După o pauză de patru ani, Adele a lansat astăzi albumul “25”

Adele a lansat astăzi cel mai recent album, “25”. După doar câteva ore, a urcat deja pe locul 2 în topurile din Marea Britanie.

Potrivit revistei Billboard, sunt aşteptate vânzări de peste 1 milion de unităţi în prima săptămână, doar în America de Nord.

Precedentul disc, “21”, din 2011, s-a vândut în peste 30 de milioane de copii la nivel mondial.

În ultima vreme, artista britanică a făcut publice două single-uri extrase de pe “25”.

“Hello”, lansat luna trecută, a urcat pe prima poziţie în topul Billboard Hot 100, devenind cel de-al patrulea hit numărul 1 al artistei. Single-ul a doborât câteva recorduri, printre care şi primul cântec care s-a vândut în peste 1 milion de copii digitale într-o singură săptămână, iar videoclipul a contabilizat aproape 30 de milioane de vizualizări.

Piesa ”When We Were Young”, scrisă de ea, împreună cu Tobias Jesso Jr., a fost urcată pe contul artistei de YouTube cu doar trei zile înainte de lansarea albumului.


Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”