Confidenţialitate


Andreea Bălan lansează ”Carusel”, piesă pentru care a filmat clipul în Los Angeles – VIDEO


Andreea Bălan lansează ”Carusel”, piesă pentru care a filmat clipul în Los Angeles – VIDEO

Andreea Bălan a mers până în Los Angeles, unde s-a transformat în Marilyn Monroe pentru a filma videoclipul piesei  ”Carusel”.

Cu imagini care amintesc de cadre din filme tipic americane, clipul urmărește o poveste “inspirată din viața mea personală”, după cum mărturisește Andreea Bălan.

A fost închiriat un întreg platou de filmare în deșertul american, special pentru  ”Carusel”. Clipul regizat de Edward Aninaru a fost filmat și montat de  Jake Southard, care a adăugat un aer retro al anilor ’60 cu un twist modern.

Personajul principal masculin este Ben Schreen, considerat unul dintre cei mai frumoși bărbați din lume, finalist în showul America’s Next Top Model.


Ultimele stiri
Vremea săptămâna viitoare: temperaturi de până la 37 de grade în vestul țării. Cum va fi în București…

IGSU are o nouă navă pentru intervenții pe mare. „Fire Fighter” intră în serviciul operativ la Constanța |…

Proiectul hidrotehnic Bala 2. Un grup de experți verifică datele proiectului început în urmă cu un deceniu. Bolojan:…

Pelerinaj la Mănăstirea Nicula de Adormirea Maicii Domnului. Mii de credincioși au pornit pe jos din Gherla |…

Grecia: Un incendiu de vegetație izbucnit în peninsula Halkidiki a dus la evacuarea a sute de oameni. Un…

Alte 800 de oi vor fi eutanasiate în Gorj după confirmarea variolei ovine | AUDIO

Tulcea: Explozie urmată de incendiu în apropiere de Luncavița, după ce o dronă s-a prăbușit în zonă. O…

Prețuri mai mari la cazările din Burgas după anunțul că orașul va găzdui Eurovision 2027 | AUDIO

Ilie Bolojan: România nu riscă o criză energetică după oprirea Unității 2 de la Cernavodă. Guvernul a decis…

Liliecii: eroii nevăzuți ai nopții



Europa FM
Ascultă Europa FM în aplicație
Radio live, podcasturi, știri și alerte importante.
Instalează