Confidenţialitate


Steaua – Dinamo Kiev 1-1


Laurentiu Reghecampf a spus dupa meci ca jucatorii sai sunt obositi dar a fost multumit de prestatia echipei.

Antrenorul a precizat ca fundasul Gabi Matei a crescut foarte mult si pare sa fie pe drumul cel bun in timp ce Keseru nu este in ritmul celorlalti dar mai are nevoie de timp.

Steaua s-a descurcat fara capitanul Bourceanu si Neagu, care au plecat cu intarziere in Spania, iar Pintilii este accidentat. Joi ros-albastrii vor juca in compania suedezilor de la IFK Gotteborg.


Ultimele stiri
România în Direct. Ce să facă Ilie Bolojan mai departe?

Nicușor Dan cheamă miercuri la Cotroceni liderii partidelor și formațiunilor politice din Coaliție pentru consultări

Criza politică îngrijorează mediul de afaceri. Președintele IMM cere discuții urgente cu Nicușor Dan: „Suntem afectați toți” | AUDIO

Starurile din „Diavolul se îmbracă de la Prada 2”, apariții spectaculoase la premiera oficială din New York |…

Raed Arafat, audiat la Parchetul Militar privind achiziţia unui elicopter de către IGAv | AUDIO

Ședință la PNL: liberalii dau un nou vot pentru susținerea lui Bolojan. Hubert Thuma: „Are toată susținerea noastră…

Mirel Rădoi, aproape de o înțelegere cu Gaziantep. Presa turcă anunță negocieri avansate după plecarea de la FCSB…

Nadia Comăneci a primit Premiul Laureus pentru întreaga carieră: „Nici când a trebuit să fac exercițiile la paralele…

Actorul Patrick Muldoon, cunoscut din serialele TV „Days of Our Lives” şi „Melrose Place”, a murit la 57…

Primăria din Caracal acceptă sălile de jocuri de noroc în oraș, cu anumite condiții. Ce reguli trebuie să…