Confidenţialitate


Sorana Carstea, in turul doi la Open-ul Portugaliei


Cotata cu a cincea sansa la cistigarea trofeului, Sorana Carstea s-a impus in set decisiv in fata jucatoarei spaniole Anabel Medina Garrigues, dupa o ora si 38 de minute de joc.

La Tunis, challenger masculin cu premii de 125.000 de dolari, Adrian Ungur l-a invins in primul tur pe sirbul Boris Pashanski.


Ultimele stiri
De Florii, străzile Timișoarei s-au umplut de flori și artiști | VIDEO

Speranțe pentru persoanele născute cu surditate. Studiu: O singură injecție i-ar putea ajuta enorm

Mircea Lucescu, la Terapie Intensivă: starea sa de sănătate s-a înrăutățit

Paștele Catolic. La Miercurea Ciuc a avut loc tradiționala ceremonie de sfințire a bucatelor. Au participat mii ce…

Premierul Ilie Bolojan: „Guvernul nu are niciun beneficiu de pe urma creşterilor la carburanţi. Dimpotrivă”

Zeci de persoane evacuate după ce o cisternă cu GPL s-a răsturnat pe DN1

Președintele american vrea să reconstruiască celebra închisoare Alcatraz, vizitată în prezent de milioane de turiști | AUDIO

Moaştele Sfântului Lazăr, depuse la Catedrala Patriarhală

Ministra Mediului cere ca toți pădurarii să aibă camere video corporale, după ce alți doi pădurari au fort…

Iranul a autorizat trecerea vaselor cu bunuri esenţiale către porturile sale prin strâmtoarea Ormuz