Confidenţialitate


Extinderea internațională a afacerii, prin platforma eMAG Marketplace (P)


Extinderea internațională a afacerii, prin platforma eMAG Marketplace (P)

Partenerii eMAG Marketplace îşi pot extinde afacerea și dincolo de granițele țării, în Ungaria și Bulgaria, fără costuri, prin înscrierea în cele două platforme identice cu cea din România. Cu un singur click, sellerii pot crea contul pe Ungaria sau pe Bulgaria pe baza datelor companiei pe care le utilizează în România.

Beneficiază de sprijin în încărcarea produselor în limba maghiară, dar și de asistență calificată de la echipele din Bulgaria. Este necesar un contract cu un curier care să asigure livrarea internațională. În Ungaria, numărul produselor active a crescut în 2020 cu 47% față de 2019, fiind acum de aproximativ două milioane. eMAG Marketplace Ungaria are zilnic 230.000 de vizitatori, iar platforma din Bulgaria – 55.000!

Mai mult, sellerii se pot înscrie gratuit în platforma digitală unică International Marketplace Network, care le permite să vândă în Italia, Franța și Germania. Accesând IMN își vor putea vinde produsele către 230 de milioane de potențiali clienți.

EMBED CODE Copiază codul de mai jos pentru a adăuga acest clip audio pe site-ul tău.

Ultimele stiri
Olguța Vasilescu le ia apărarea „puciștilor” din PNL: „Să se dea oameni afară din partidele politice pentru că…

1.800 de oi și capre dintr-o fermă din Buzău urmează să fie sacrificate, după ce s-au infectat cu…

Aglomerație pe litoral, mai ales în Mamaia | Agenții de turism spun că și stațiunile din sud se…

Noi atacuri între Statele Unite și Iran | Armata americă a lovit ținte în Iran, după ce un…

Continuă operațiunile de căutare în Venezuela | Cel puțin 920 de decese și 3.300 de răniți, anunță autoritățile

Ilie Bolojan: Domnul Grindeanu nu vrea decât un cec în alb. Ne-am mai fript. Nu vrem sǎ fie…

George Simion cere ca AUR să intre la guvernare, după blocajul de la Cotroceni: „E singura soluție”

Sorin Grindeanu: PSD nu mai înaintează o altă propunere; le transmitem curajoşilor din PNL şi USR că nu…

Siegfried Mureșan: „PNL nu îl va susține – și nici nu a spus vreodată că îl va susține…

Deputatul PSD Adrian Câciu: „Devine evident că Bolojan își bate joc de România și de români”