Câştigă bilete la turneul Zurli – “Lumea lui Mulţumesc”

Înscrie-te completând formularul de mai jos şi câştigă o invitaţie a câte trei persoane pentru fiecare oraş din turneul Zurli – “Lumea lui Mulţumesc”. 

Gașca Zurli prezintă, în premieră națională, spectacolul “Lumea lui Mulţumesc”. Cea mai nouă producție marca Zurli își propune să-i învețe pe copii valorile prieteniei.

Super Eroul MULȚUMESC, împreună cu toată Gașca Zurli, ajunge în 12 orașe, încercând să cuprindă toate zonele României.

Pe Harta Zurli a turneului se numără orașele: Galați, Cluj Napoca, Timișoara, Arad, Sibiu, Brașov, Buzău, Bacău, Piatra Neamț, Botoșani, Craiova și București.

Spectacolul spune povestea celui mai nou personaj intrat în Gașcă, Super Eroul MULȚUMESC. El este personajul central, în jurul căruia se construiește, cu grijă, una dintre cele mai frumoase povești despre prietenie.

Copiii din toată lumea vor face cunoștință cu povestea lui plină de tâlc și de învățăminte iar, o parte dintre cei mici, vor putea să-l vadă de-adevăratelea pe MULȚUMESC, în turneul din martie.

Harta cu oraşele în care vine Zurli:

  • GALAȚI, 11 MARTIE, SALA SPORTURILOR, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Galaţi, 11 martie, sunt: Mariana Mircia, Costel Crăciun şi Gabriela Grigoraş.

  • CLUJ NAPOCA, 17 MARTIE, SALA POLIVALENTĂ, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Cluj Napoca, 17 martie, sunt: Bogdan David, Ioana Stan şi Daniel Soporan.

  • TIMIȘOARA, 19 MARTIE, SALA SPORTURILOR CONSTANTIN JUDE, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Timişoara, 19 martie, sunt: Andreea Toma, Corina Nitisor şi Eduard Toth.

  • ARAD, 20 MARTIE, SALA SPORTUILOR VICTORIA, ORA 19.00

Câştigătorul pentru spectacolul din Arad, 20 martie, este: Cosmin Butar.

  • SIBIU, 24 MARTIE, SALA SPORTURILOR TRANSILVANIA, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Sibiu, 24 martie, sunt: Cristina Naita, Sabin Bolboceanu şi Cătălin Hodiș.

  • BRAȘOV, 25 MARTIE, COMPLEX LUC DIVINA, SALA DACIA, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Brașov, 25 martie, sunt: Florin Mihai, Andreea Cojanu şi Maria Stan.

  • BUZĂU, 26 MARTIE, SALA SPORTURILOR, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Buzău, 26 martie, sunt: Marian Costea, Ramona Costea şi Claudia Mutu.

  • BACĂU, 27 MARTIE, TEATRUL DE VARĂ RADU BELIGAN, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Buzău, 26 martie, sunt: Cristina Rosu, Ionuț Zaharia şi Simona Scurtu.

  • PIATRA NEAMȚ, 28 MARTIE, SALA SPORTURILOR, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Piatra Neamţ, 28 martie, sunt: Mihaela Iftimia, Alexandra Ignat şi Diana Ionela Nistor.

  • BOTOȘANI, 29 MARTIE, SALA POLIVALENTĂ ELISABETA LIPĂ, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Botoşani, 29 martie, sunt: Silvia Barnea, Aurel Simionescu şi Vasile Mitelu.

  • CRAIOVA, 31 MARTIE, SALA POLIVALENTĂ, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Craiova, 31 martie, sunt: Andreea Barbura, Flavius Balhac şi Robert Ioan Berendei.

  • BUCUREȘTI, 11 APRILIE, SALA POLIVALENTĂ, ORA 19.00

Câştigătorii pentru spectacolul din Bucureşti, 11 aprilie, sunt: Daniel Cernea, Tudor Stroe şi Simona Florea.