Confidenţialitate


BIZIDAY: 4,78 de lei pentru un Euro. Nu e mult, e abia începutul…


BIZIDAY: 4,78 de lei pentru un Euro. Nu e mult, e abia începutul…

Leul a pierdut și astăzi teren în fața monedei unice europene. Banca Națională a României a publicat un curs de 4,78 lei pentru un euro, cu 0,07 la sută mai mare decât ieri. Este al patrulea nivel maxim istoric pentru euro, în tot atâtea zile.

Pastila Biziday este adusă de Moise Guran la Europa FM în fiecare zi, la 7:30 şi 17:30.

Ea poate fi ascultată la radio, consultată pe canalul de YouTube Europa FM sau direct pe europafm.ro – site-ul radio no.1 în România.


Ultimele stiri
20 de cai, o orchestră simfonică și artiști din patru țări. Povestea din spatele „Spirit of the Horse”,…

Criză de combustibili în mai multe zone din Rusia, în urma atacurilor ucrainene care au vizat rafinării de…

Liban: Armata israeliană cere evacuarea orașului Tyr, inclusiv a cartierului creștin, și a împrejurimilor, înaintea unor posibile lovituri

Prahova: incendiu la acoperişul unei grădiniţe din comuna Gornet-Cricov. Nu sunt victime

DEȘTEPTAREA: Semnele care arată că ai prea multe haine în dulap

Serena Williams revine pe terenul de tenis. Fostul lider mondial debutează în proba de dublu de la Queen’s

SUA vor continua să negocieze cu Iranul chiar dacă Israelul nu este de acord, spune vicepreședintele J. D.…

CNSP a revizuit în creștere estimările privind inflația medie anuală. Care sunt noile date | AUDIO

Grevă japoneză în sănătate. Sindicaliștii sunt nemulțumiți de proiectul legii salarizării unitare: „Ne considerăm umiliți” | GALERIE FOTO

Timiș: peste 2.000 de membri ai Federației Sanitas au intrat în grevă japoneză din cauza legii salarizării |…