europafm.ro/LIVE

Asculţi în playerul tău favorit postul Europa FM

INTERVIURILE EUROPA FM

înregistrările video cu oamenii importanţi ai momentului

EUROPA TOP HIT

Tu faci topul Europa FM! Ascultă ce ai votat sâmbătă de la ora 16:00 cu Adi Luca

Live pe Plajă

Retrăieşte cele mai tari momente ale concertului Europa FM Live pe Plajă! VEZI VIDEO!

Europa FM si Kaufland

Care sunt numerele masinilor extrase in fiecare ora?

postat: marţi 3 aug 2010 la 14:15 60274 vizite, 1042 raspunsuri, »

Daca "prindeti" momentul anuntarii numarului de masina castigator, va rog sa il postati aici...

marţi 3 august 2010 la 14:16

Numerele sunt anuntate la radio. In fiecare ora un alt numar de inmatriculare. Ele sunt repetate de DJ de mai multe ori intr-o runda de concurs.

marţi 3 august 2010 la 14:32

Ora 15:15 TM-82-TIM

marţi 3 august 2010 la 15:21

Exista undeva o lista cu numerele care au fost anuntate pana acum?

In cazul in care un numar a fost anuntat si proprietarul masinii nu a sunat, mai poate fi selectat numarul respectiv?

miercuri 4 august 2010 la 06:55

04.08.2010

Intervalul 07 AM - 08 AM

CT - 02 - POR

miercuri 4 august 2010 la 07:28

GRASONNE, regulamentul complet este pe http://www.kaufland.europafm.ro/

Mult succes!

miercuri 4 august 2010 la 07:35

Salut Toader,

merci mult de raspuns, insa am anumite neclaritati dupce ce am citit regulamentul.

1) in regulament se spune: "se vor realiza extrageri 5 zile/saptamana, de luni pana vineri, 8h/zi (in intervalul de ore 8-12 si 16-20)"

Insa azi dimineata a fost anuntat un numar in intervalul 07-08 (chiar de catre tine).

Care este intervalul exact de ore?

2) "Un participant poate castiga o singura data. In cazul in care se constata ca un ascultator a mai castigat o data, al doilea premiu nu i se acorda, suma se va reporta si va fi cautat un alt castigator."

De aici inteleg ca daca numarul a mai fost anuntat, se poate anunta din nou (deoarece extragerea electronica il poate selecta din nou), insa in cazul in care a mai castigat, premiul va fi reportat. Insa ce se intampla in cazul in care a mai fost extras numarul, insa nu a castigat (proprietarul nu a sunat in ora respectiva), se reporteaza automat sau proprietarul are voie sa sune?

Si nu am gasit in regulament nimic legat de o locatie unde se pot verifica numerele extrase pana acum.

Multumesc anticipat de raspunsuri.

miercuri 4 august 2010 la 08:13

Numerele extrase nu apar nicaieri. Ai intuit corect, daca a fost extras dar nu a castigat, poate sa-si revendice premiul, conditia fiind sa sune la Europa FM in ora pe care o are la dispozitie.

Intre timp s-a facut o suplimentare a numarului de premii si concursuri zilnice. Le voi atrage atentia colegilor mei de la marketing sa reactualizeze regulamentul. De la 7:00 pana la 20:00 sunt concursuri.

Mult succes!

miercuri 4 august 2010 la 08:21

04.08.2010

08:15

SJ - 30 - TEO

miercuri 4 august 2010 la 08:24

04 aug. ora 9:12

BV-04-TGG

miercuri 4 august 2010 la 09:13